<< Geri dön

We're the Millers (2013)

7.0 110 Dakika Komedi, Suç 20 Nisan 2020 Tavsiyesi

David Burke, kendi bölgesinde etliye sütlüye bulaşmadan çalışan, yerel bir uyuşturucu satıcısıdır ve şimdiye kadar işleri hep yolunda gitmiştir. Fakat paraya sıkışan üç genç parasını ve malını çalarlar. Marihuana satıcısı Brad'e borcu olan David şimdi bu parayı ödemenin yollarını arar. Brad ona bir şans verir ve Meksika sınırından yüklü miktarda uyuşturucu geçirmesini ister. David kılık değiştirerek aile babası olacaktır. Yolda kendisine dansçı Rose, uyuşturucu dağıtıcısı Kenny ve Casey Child eşlik eder!..

✅   Film partlar halinde yüklenmiştir, partlar otomatik geçiş yapmaktadır. Arkanıza yaslanın ve filmin tadını çıkarın.

Film Hakkında Yapılan Yorumlar

twodoggs 7 yıl önce
7Puan
güzel filmdi güldürüyor kesinlikle
yalniz aile ile izlemenizi tavsiye etmem!!!
grkmdmrts 7 yıl önce
9Puan
Günde 2 3 film rahat izlerim son zamanlar da izlediğim en iyi komedi filmi öyle sırf cool gözükim diye begenmedim yorumu yazmayın hakketen gidin görün
aliyucel01 7 yıl önce
7Puan
Düşük puan verenler neye göre vermişler anlamadım. Gayet keyfili ve komikti, tavsiye olunur.
gri72 11 ay önce
7Puan
Kahkahalarla gülmedim ama oldukça eğlenceliydi, yüzünüzde sürekli bir tebessümle izleyeceğinize eminim. En azından "komiklik" adına "sululuk" yoktu, bu sebeple son zamanlardaki "komedi filmi" diye vizyona giren filmlerden oldukça farklıydı
cumhurcemoglu26 2 yıl önce
8Puan
Kadrosu gayet kaliteli olan ve uzun zamandır zevkle keyifle izlediğim çok eğlenceli film.Sıradan bir komik aile filminden çok öte, gerçekten farklı ve izlenmeli ama bir uyarıda bulunayım biraz bel altı sahneler ve konuşmalar var beraber izleyeceğiniz kişiyi dikkatli seçmekte fayda var....
bkturan 2 yıl önce
7Puan
Hiç fena değildi. Eğlendim.
tylerrterry 3 yıl önce
1Puan
Klişe klişe klişe... Benim için vakit kaybıydı güldürmedi
_warlord_ 4 yıl önce
Bence de keyifli bir filmdi.İzlerken sıkılmıyorsunuz.Hatta bir iki yerde koptum gülmekten.Eğlenceli vakit geçirnek isteyenlere önerilir..
bKoc 4 yıl önce
9Puan
Kesinlikle harika ve çok keyifli bir film. Şiddetle tavsiye edilir. Gülmek istiyorsanız muhakkak izlemeniz gereken bir film. 10/9.
Revengeance 6 yıl önce
Bu film muhteşem diyorum çünkü gerçekten sizi bir hayli eğlendiriyor yer yer espri kalitesi bir hayli fazla kahkaha atmaktan kendinizi alamayacaksınız.Konusu basit olmasına rağmen oyuncu kadrosuyla sizi filmin içine çekiyor ve sıkılmadan izleyeceğiniz bir film haline getiriyor.Eğlence,komedi,aksiyon,macera doruk noktasında.Tabiki Jennifer Aniston güzelliğiyle sizi etkisi altına almadan vazgeçmiyor ama kesinlikle ailenizle izlemeyin derim şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız iyi seyirler...
PriveT 6 yıl önce
9Puan
Bol kufurlu bir film, ama son zamanlar izleyip gulebildigim nadir filmlerden
Tavsiye ederim.
abdullaharif 6 yıl önce
9Puan
İnanılmaz keyifli bir film. Puan biraz çok oldu ama 8 puanı kesin hak eder. Benden 9.
ceydab 6 yıl önce
9Puan
acayip derecede komik ve eğlenceli bir 110 dakika!! daha ne söylenebilir ki sondaki çekim hatalarını izlemeyi unutmayın
God of Movie 6 yıl önce
8Puan
Gülmek istiyorsanız izleyin ama yalnız
_The Sinner_ 6 yıl önce
8Puan
Beklediğimden çok daha iyi bir filmdi. Bir kere film kesinlikle güldürüyor. Komedi unsurları çok iyi hazırlanmış. Oyunculuklar da üst düzeydi. Bence izlemelisiniz. Tavsiye ederim.
Silent Death 6 yıl önce
Aslında fazla komedi filmi izlemem ama bu aile gerçekten çok komik. Eğlenmek istiyorsanız izleyin... 7/10
CruSuS 7 yıl önce
7Puan
Hiç uzatmadan, bence geçtiğimiz yılın en iyi komedi filmlerinden biriydi. İzlerken çok keyif aldım. 4 aykırı karakteri bir araya getirmeyi çok güzel düşünmüşler, senaryosunu oldukça beğendim. Ayrıca başarısının hasılata da yansımış olmasına sevindim. Umarım devam filmi gelir.

Altyazı için teşekkürler.
dizikopat_61 7 yıl önce
9Puan
Keyifli ve eğlenceliydi... Komedi severler muhakkak izlesin
kingdomcome 7 yıl önce
8Puan
Son yılların izlediğim en eğlenceli, komik filmlerinde birisi. yakartop filminin yönetmeninden en az onun kadar eğlenceliydi. filmin aldığı 18 yaş sınırı da genel izleyiciye yönelik olmadığının uyarısı zaten. aileleriyle ahlaklı film izlemek isteyen bazı kişiler çocuklarının ve kendilerinin terbiyesinin bozulmasına önem veriyorsa yaş uyarılarına bakar. ayrıca film fragmanları da filmin özelliklerini belli ediyor.
seko7356 7 yıl önce
5Puan
Çok fazla abartılacak bir yapım olmadığını düşünüyorum. Bunun nedenleri sıralanabilir ancak en başta bu tarz filmler 90 dakikadan uzun olmayacak. Bu sayede hikaye dağılmaz ayrıca komik olmayan şeyler komikmiş gibi gösterilmeye çalışılmaz.
Film çok küfürlü ailemizle izleyemedik ne gerek vardı gibi şeyler demek bence yanlış zaten afişte karakterlerin ne olduğunu yazıyor.
ewrey 7 yıl önce
8Puan
Uzun süredir bu kadar eğlenceli ve senaryosu orjinal olan bir komedi filmi izlememiştim.Kadrodaki oyuncuların hepsi karakterlerine cuk oturmuş. Filmin bitişinden sonraki kamera arkası sahnelerinde Friends jeneriği ve Jennifer'ın tepkisini kaçırmayın. Ancak öyle çoluk çocuk ailece oturup izleyebileceğiniz bir film değil ama,uyarıyım.
the-mt 7 yıl önce
7Puan
Bu filmi izlerken kahkaha attığım söyleniyor. Kısmen haklılar ama sadece güldüm, kahkaha atmadım, şaka şaka bildiğin kahkaha attım
Burak Duman 7 yıl önce
9Puan
Uzun zaman sonra kelimenin anlamıyla izlemiş olduğum film gibi film. Fevkalâde bir hikâyeyi çok iyi işlemişler. Ekip çok sağlamdı. Hani şöyle güzel bir film söyle de izleyelim diyenlere söylenecek filmlerden bir tanesi olmuş. Beğendim.