<< Geri dön

The Bucket List (2007)

7.4 97 Dakika Dram, Komedi 05 Mayıs 2020 Tavsiyesi

Apayrı dünyalara sahip milyoner Edward ile araba tamircisi Carter’ın yolları, kanser hastalığı sebebiyle bir hastane odasını paylaşmalarıyla kesişir ve sadece iki ortak noktaları olduğunu keşfederler: Hayatlarının kalan kısmını yapmak istedikleri her şeyi yaparak geçirme arzusu ve kendileriyle barışma ihtiyacı. Hayatları boyunca yapmak istedikleri herşeyin bir listesini yapıp hastaneyi terkeden iki arkadaş, birlikte araba seyahatine çıkarlar ve bu süreçte dost olup, hayatı dolu dolu, hoşgörü ve mizahla yaşamayı öğrenirler.

✅   Film partlar halinde yüklenmiştir, partlar otomatik geçiş yapmaktadır. Arkanıza yaslanın ve filmin tadını çıkarın.

Film Hakkında Yapılan Yorumlar

Burak95 9 yıl önce
8Puan
SPOILER UYARISI: torununu öptükten sonra dünyanın en güzel kızını öp maddesini silmesi çok güzeldi
flex_brk 11 yıl önce
güzel vakit geçirebileceğiniz,duygulanacağınız ,zaman zaman gülümseyeceğiniz,filmin bitminde de yüzünüzde hoş bir tebessüm bırakcak iyi bir film..bu tarzı sevenler kaçırmasın derim..
sesizadam 10 yıl önce
8Puan
Morgan var filmde daha ne arıyorsunuz ki? Hastahanede öleceklerini, 6 aylık ömürlerinin kaldığını öğrenen iki yaşlı adam çılgınlık yapmaya karar verirler. Filmin adı Nal Listesidir, kısaca nalları dikmeden önce çılgınca yapılacak olanların listesini hazırlayıp yola koyulurlar. Çok güzeldi, izleyin.
ozgur_ayaz 8 ay önce
9Puan
Bu filmi izlemeyi defalarca erteledim. İyi ki de ertelemişim. Tam vaktinde izlemiş oldum. En sevdiğim filmler listesini tekrar güncellemem gerekti. Filmdeki başrollere bakınca "Harika bir film olması gerekiyor" diyorsunuz ve haklı çıkıyorsunuz. Bir filmde olması gereken tüm güzellikleri barındırıyor. Her şey ayarında. Ben özellikle

SPOILER UYARISI: Asistan ile olan atışmalara bayıldım.
denisilin 2 yıl önce
Daha önce izlemeye karar verip sonra da unuttuğum bir filmdi, tvde denk gelince hemen oturdum başına! Böyle iki büyük ustanın klişe dahi olsa, filmleri her türlü izlenir. İnsana farklı duygular yaşatan, tatlı ve sıcacık filmlerden... İyi seyirler olsun.
mahmut96 3 yıl önce
10Puan
İzle izlettir efsane ötesi bir film. Hayatı sorgulatır.
mehmet252746 5 yıl önce
10Puan
Sizin de çok hoş hatıralarınızın olduğunu anımsayacağınız, yaşınız ilerledikçe daha da anlam kazanacağınızı düşüneceğiniz bir konu etrafında ustaca örgülenmiş, iki karizmatik oyuncu tarafından hayat bulmuş bir şaheser.
R3hab 5 yıl önce
7Puan
Hayatla iç içe çok güzel bir film. Kesinlikle izlemenizi ve bu samimi havaya bürünmenizi istiyorum.
abdullaharif 5 yıl önce
9Puan
İnsanı alıp götüren bir yapım olmuş. 9 puan benden.Knockin' on Heaven's Door filmini de mutlaka izleyin derim.
kendinebak 5 yıl önce
8Puan
SPOILER UYARISI: 1) Hayattan haz aldın mı?
2) Hayatın başkalarına haz verdi mi?
PASLI 6 yıl önce
İki farklı kafaya sahip insanın birbirlerine neler kattığını gösteren , izlerken farklı duyguları birarada yaşayacağınız bir film. 2 dev isim ve mükemmel oyunculuk.

Film bittiğinde size birseyler kattığını hissedeceksiniz.
feyizli 7 yıl önce
9Puan
İki ustanın oynadığı hem güldüren, hem duygulandıran bir yapıt kesinlikle kaçırmayın.
alpkmr 7 yıl önce
izleyin önerin izlesin herkes çok iyi film
Slytherinella 7 yıl önce
10Puan
Sahnede dram yaşanırken bile güldüren nadir filmlerden biridir. (bknz:kopi luwak sahnesi)
Ehtiyar bir moruk olduğumda, olabildiğimde mutlaka bir gün aklıma gelip yeniden izlemek için tırım tırım arayacağım bir film olacak kesinlikle. Ve hiç şüphem yok ki bu filmi izleyen her yüz kişiden 99u bir liste yapacaktır. Ki şahsen ben başlamıştım. Dolu dolu yaşamak lazım...
hd1985 7 yıl önce
7Puan
Sinemada böylesine devleşmiş iki usta aktörü, tıpkı filmdeki canlandırdıkları karakterleri gerçek hayatları ile aynı döneme yakın bir dönemde canlandırmalarından mıdır bilemem ama muhteşem oyunculukla ve hayranlıkla izledim. Çok ta ilgi çekici olmayan bir konuyu iki usta aktör o kadar güzel oynayarak bize izletiyorlar ki zaman nasıl geçti bilemiyorsunuz. Yapımın süresinin çok iyi ayarlanmış olması ve konunun işleniş şekli, filmin ne ara bittiğini anlamamanızda oldukça etkili...
Ölüme yakın olduğunu anlayan iki insan ve önceden hiç tanışmamışlar... Bir hastane odasında tanışıp, akla gelmedik şeyler yapmaya karar veriyorlar...
Bir an gelip güleceğiniz, bir an gelip duygusallaşacağınız bir yapım...
Kesinlikle izlemelisiniz. Sadece muhteşem oyunculuklar için dahi izlenebilir.
Sizi sarsmayacaktır, film bittikten sonra ağzınız da açık kalmayacaktır...
Ama emin olun, içinizde küçücük te olsa birşeylerin kıpırdadığını, titrediğini kesinlikle hissedeceksiniz... 7/10
Divxteam 7 yıl önce
10Puan
Bu filmi izlemeyen çok şey kaybetmiş demektir.. Hayattan ilham aldığım yeğane filmlerden biridir.
HoTsOuRcE 7 yıl önce
7Puan
Klişe sayılabilecek bir senaryonun muhteşem oyunculuklarla perdeye aktarıldığı, güldürecek, ağlatacak ve sorgulamanızı sağlayacak şahane bir film. Tavsiyemdir. İzleyiniz efendim.
Onur Güneç 7 yıl önce
10Puan
İnsanlar yaşlanır, Tutkular asla 10/10
Emreilhan 8 yıl önce
9Puan
Çok geç olmadan hayatınızın mutluluğunu bulun ve hayattan keyif alın.Filmin bana anlattıklarımı en kısa bu şekilde özetleyebilirim.Filmi bitirdiğimde gözümden birkaç damla yaş düştü.Ustalar yine çok iyi iş başarmış.
umutbaba 8 yıl önce
10Puan
Jack Nicholson ve Morgan Freeman Pis Yedilide oynasın yine izlerim. SPOILER UYARISI: Bu arada Morgan Freeman'a kellik hiç yakışmıyormuş onu gördüm.
xxxkara 8 yıl önce
8Puan
Güzel filmdi sıkmadı ve sonu farklı bitti sırf 2 usta için izlenmeli ...
sametaygun 8 yıl önce
8Puan
Yorumlara bakıp izlemeye karar verecek olan varsa ısrarla tavsiye ederim
faramir 8 yıl önce
8Puan
Tatlı hoş bir filmdi...