<< Geri dön

Sonic the Hedgehog (2020)

6.6 99 Dakika Animasyon, Aksiyon, Komedi, Aile 12 Nisan 2020 Tavsiyesi

Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani doktor Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

✅   Film partlar halinde yüklenmiştir, partlar otomatik geçiş yapmaktadır. Arkanıza yaslanın ve filmin tadını çıkarın.

Film Hakkında Yapılan Yorumlar

soyutpadisah 5 ay önce
7Puan
Eli yüzü düzgün , gayet keyifli ,eğlenceli bir film olmuş. Sonic , Jim Carrey ve Çörek Lordu gayet iyi oynamışlar. Tavsiye ederim.
felistigris 5 ay önce
7Puan
Jim Carrey gerçekten yaşayan bir efsane. filmi izlene bilir kılmış oyunculuğu, kendine has tarzı ile filmi alıp götürmüş, ayağa kaldırmış. hikaye olarak güzel başladı olayların seyri fena değildi, James Marsden orta halli bir oyunculukla filme katkıda bulunuyor, sonic güzel tasarlanmıştı bir kaç kötü espri yapsa da sıkmıyordu izlerken ancak bazı yerlerde filmde sıkıldığınızı hissede bilirsiniz. efektler güzeldi, aksiyon güzeldi, devamı olacak, umarım daha da kaliteli olur.
ya_boy_ebola 5 ay önce
7Puan
Gayet keyif alarak izledim, aile boyu izlenecek eğlenceli bir film yapmışlar. Sonic'in revize tasarımı gayet hoş, iyi ki o ilk hali ile filmi yayınlamamışlar. Yeni Sonic gayet şirin olmuş.
Rooter 3 ay önce
Bundan 28 yıl önce bu film yapılmış olsa oturur belki defalarca izlerdim çocukluğum'da oyunun başından kalkmazdım saatlerce oynardım, film'deki efekler müzikler gerçekten çok kaliteli olmuş Jim Carrey'i bu film'de oynatmak çok iyi bir tercih olmuş ne diyebilirim sizi sıkmadan ailecek izleye bileceğiniz özellikle küçük kardeşlerimin beğeneceği bir film hazırlamışlar
dizikopat_61 3 ay önce
8Puan
Eğlenceli bir film olmuş.Hakketten Jim Carrey'i izlemeyi özlemişiz. Espriler, görsel efektler, oyunculuklar oldukça iyiydi.
FourEight 3 ay önce
7Puan
Bence çok eğlenceli bir filmdi. Özellikle Sonic çizimi vs çok başarılı olmuş. 6 puan biraz acımasız olur bu film için, tam 7/7.5'lık bir film. Tavsiye ederim çok zevkliydi.
xtreme59 3 ay önce
7Puan
çok üst düzey bir film değil ama izlerken de sıkmıyor.. Jim Carrey'i izlemeyi özlemişiz.. ailece izlemeye uygun..
sir_mahony 4 ay önce
6Puan
Çerezlik,sıkmayan,Jim Carrey abimizin özlediğim mimiklerini yer yer gördüğüm lakin yine klişelerin bol olduğu bir film. Ama Sonic'i beyazperdede görmek güzeldi.
MrBlackTron 4 ay önce
6Puan
Eğlenceli, yüksek tempolu, aksiyonu bol güzel film. Sonic'in çizimini ayrıca övgüyü hakettiğini belirtmek lazım. Oyuncu kadrosu çok güçlü ve iyi seçilmiş uzun zaman sonra James Marsden'ı görmek ise ayrı güzel.
yugoturk 4 ay önce
10Puan
Animasyon karakterlerin gerçek dünya içine dahil olduğu filmler her zaman ilgimi çeker..Bu da eğlenceli,sempatik hoş macera bir yapım olmuş..Emeği geçenlere şükran...
ferubjk 4 ay önce
8Puan
aksiyonu bol, keyifli,güzel bir film olmuş. jim carrey i özlemişim. harika bir kötü adam olmuş 8/10
cumhurcemoglu26 4 ay önce
8Puan
Gerçekten film baştan sona son derece eğlenceli sizi sıkmadan kendisin keyifle izlettiriyor.Özellikle Jim Carrey yine tecrübesiyle yeteneğiyle kalitesini ortaya koymuş onuda izlemek ayrıca çok zevkliydi.Ayrıca filmin görselliği ve efektleri fevkaladeydi.Büyük küçük herkese hitap ettiği için ailece izlemenizi tavsiye ederim.İyi seyirler...
egosuper 4 ay önce
7Puan
Normalde Sonic oyunlarını sevmem ama filmini beğendim.Tabi bunda Jim Carrey'nin rolü çok büyük.Özlemişim ustayı.Filmi izlemekte bayağı zorlandım.Hem altyazıyı takip et hem de Jim Carrey'nin mimiklerini takip et zor oldu onun için sık sık durdurdum ve geri sardım.Emek verildiği her halinden belli.Hele bir de oyununu seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.Filmin sonundaki 8 bit veya 16 bitlik filmden görüntülere de bayıldım.Beni çocukluğuma götürdü.
Archardir 4 ay önce
8Puan
Jim Carrey çok iyi bir oyuncu ya. Kötü adam rolü çok güzel yakışmış. Film çok güzeldi bayıldım ben. Devam filmide gelicek kesin imdb de düşük vermelerinin sebebi muhtelemen basit bir senaryoya sahip olması ama benim içim önemsizdi. Eğlenmek için sonic için izledim keyfini çıkardım
archraist 4 ay önce
6Puan
Çocuk filmi penceresinden bakarsak eğlenceli diyebileceğimiz ama yetişkinler için bayağı ve sıkıcı olabilecek bir film.
obscurhomme 4 ay önce
5Puan
Ortalama bir çocuk filmi.1-2 yer hafif gülümseme eşliğinde güldüm onun haricinde çocuklara yönelik diyalog ve senaryo.Sonic karakterini çocukluğumdan bir iz olarak merak ettiğim için izledim.Yetişkinleride baymıyor ama çocuğu olanlar fazla daralmadan izleyebilir ailecek.
LostProphet 4 ay önce
8Puan
Gayet eğlenceli bir film. Klasik senaryo ve klişeler bulunsa da filmin syir zevkini çok fazla olumsuz şekilde etkilemiyorlar. Normalde 7 puan verecektim fakat izleyicilerden gelen tepkileri dikkate alıp Sonic'i ve bir çok diğer öğeyi yeniden dizayn ettikleri için bir puan fazla veriyorum. Tavsiye edilir.
aksamgunesila 4 ay önce
Ailecek izlenebilecek, keyifli bir filmdi. Eski Amerikan filmlerinin tarzına aşinaysanız tam o tattaydı. Jim Carrey kesinlikle yaşayan bir efsane, karaktere öyle güzel hayat vermiş ki aşırı keyif aldım izlerken.
denyz07 4 ay önce
7Puan
Marvel ve DC Comics arasında sıkışan fantazi evreni bu film ile biraz nefes almış gibi. Jim Carrey'i izlemek gayet keyifli idi. Kendini izleten, klişesi bol bir film.
Bienvenido 4 ay önce
7Puan
Çok mütevazi bir film olmuş. Ailecek oturun keyfini çıkarın çocuklarla beraber 10/7.2
soyutpadisah 5 ay önce
7Puan
Eli yüzü düzgün , gayet keyifli ,eğlenceli bir film olmuş. Sonic , Jim Carrey ve Çörek Lordu gayet iyi oynamışlar. Tavsiye ederim.
BrainscanTrickster 5 ay önce
4Puan
20 dakika baktım kalanı sardırarak izledim. Sonic ile büyümüş nesilden olmasam sardırmadan da kapatabilirdim. Açılış sahnesi çok saçma ve anlamsızdı,SPOILER UYARISI: Longclaw(dev baykuş) film için yaratılmış bir karakter ama ne alaka
ya_boy_ebola 5 ay önce
7Puan
Gayet keyif alarak izledim, aile boyu izlenecek eğlenceli bir film yapmışlar. Sonic'in revize tasarımı gayet hoş, iyi ki o ilk hali ile filmi yayınlamamışlar. Yeni Sonic gayet şirin olmuş.