<< Geri dön

My Spy (2020)

6.1 99 Dakika Komedi, Aile, Aksiyon 25 Nisan 2020 Tavsiyesi

Sert bir CIA ajanı kendini 9 yaşındaki küçük bir kız çocuğundan insafına kalmış bir şekilde bulur. Bir operasyon sırasında yanlış giden olaylar sonucunda ajanın kariyeri birkaç basamak gerilemiştir. Bu süreçte gözetim altında tutularak işine devam etmektedir. Şimdi ise ajanı gözetim altında tutacak olan kişi 9 yaşındaki Sophie olacaktır.

Editörün Yorumu
İlk başta tipik amerikan ajan filmi gibi başlasada, sonradan filmin gidişatını değiştiren küçük kız sayesinde film izlenebilir hale geliyor. Ayrıca başroldaki abimizide sevmiyorum desem yalan olur, çok tatlı bir ikili olmuşlar küçük kızla birlikte. Klişeler var mı evet var ancak yine de içinizi ısıtacak bir film olduğunu söyleyebilirim.
✅   Film partlar halinde yüklenmiştir, partlar otomatik geçiş yapmaktadır. Arkanıza yaslanın ve filmin tadını çıkarın.

Film Hakkında Yapılan Yorumlar

elturco78 3 ay önce
5Puan
Vakit geçirmelik pop corn denilen filmlerden, hafif komedi ve hafif aksiyon var, küçük kızın oyunculuğu çok iyi, Bautista'nın suratına yapılan botox çok kötü olmuş, bu yüzden birçok sahnede yakın plan yapmamışlar, eğlencelik bir film... seyretmezseniz de çok birşey kaybetmemiş olursunuz.
gorkigorki 3 ay önce
6Puan
Eğlenceli güzel bir film. Küçük kız harikaydı. Benzer rollerde Vin Diesel,Dwayne Johnson da izledim. Jason Statham da komedi de görünce bu üçünden biri olsaymış daha iyi olurmuş bence.
egosuper 3 ay önce
6Puan
Zaman zaman komik zaman zaman hüzünlü ve az biraz da aksiyonlu hoş bir aile filmi olmuş.Dave Bautista Stuber filminde de buna yakın bir imaj çizmişti ve oda başarılıydı.Zaman geçirmek için ideal.
cumhurcemoglu26 3 ay önce
5Puan
Açıkçası Standart bir aile komedisi gibi olmuş.Çok fazla yoğun olmamakla birlikte biraz da aksiyon ve bolca klişe mevcut. Zaman zaman gülümsenecek sahneler olsa da izlenmese de çok bir kayıp olmayan bir film.Vakit öldürmek içinse olabilir...
Arnold 3 ay önce
6Puan
Keyifle izlediğimiz eğlenceli bir film olmuş. Büyümüş de küçülmüş diyebileceğimiz minik Sophie'nin akıl dolu hareketlerine şaşırmamak mümkün değil. Tavsiye ederim. İyi seyirler... 6/10...
2082631350 3 ay önce
9Puan
Şüphesiz izleyin çok keyifli ve eğlenceli bir film olmuş imdb puani yanıltmasın
dizikopat_61 3 ay önce
9Puan
Ailece sıkılmadan izlenebilecek bir film. Senaryosu klasik olsa da film boyunca Dave Bautista ile minik yıldız Chloe Coleman'ın diyaloglarını tebessümle takip ediyorsunuz. Özellikle SPOILER UYARISI: Dave Bautista'nın dans sahnelerine
Rooter 3 ay önce
Aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz eğlenceli bir film çok çok iyi olmasa'da genç arkadaşların izlerken seveceği tarz'da bir film olmuş Dwayne Johnson,Vin Diesel'in bile bu tarz filmleri var Dave Bautista'a neden çekmeyelim demişler ve sonuç orta'da
xargon 3 ay önce
9Puan
İlk bakışta size yüzlerce benzeri olan bir film gibi görünebilir ancak bir iki detay bu filmi öne çıkarıyor diyebilirim.Detaydan bahsetmeden önce filmi hızlıca yorumlamak gerekirse şöyle diyebilirim:

Sıradan aksiyon sahneleri, (aslında hep bir farklılık üzerine çalışılmış ama gözlerimiz alıştığı için sıradan diyip geçiyoruz, aslında sıradan diyerek bazen emeğe haksızlık etmiyor da değiliz) sıradan takip sahneleriyle, gerilimli ve heyecanlı bir final hepsi bu.

Detaylara gelince:
İki kahramanımız var, biri çok başarılı ve iyi bir asker olarak ülkesine hizmet ettikten sonra CIA bünyesinde çalışan bir ajan; diğeri ise sorumsuz bir baba yüzünden annesiyle yalnız yaşamak zorunda olan, 9 yaşlarında akıllı bir kız. Filmde bu ikilinin yolları bir şekilde birleşiyor ve başlarda mecburiyetten de olsa birlikte zaman geçirdikçe birbirlerinin aile, sevgi, arkadaşlık gibi duygusal boşluklarını tamamlamaya başlıyorlar. Birlikte eğlendikçe de bağlılıkları güçleniyor. Fakat sonlara doğru küçük kızın hayalleri ve duygusal dünyası, diğerinin profesyonellik gereği sadece işi nedeniyle orada olması durumu bir şekilde kopuyor ve gerçeklerle yüzyüze kalıyorlar.

Asker olarak geçmişi mükemmel derecede iyi olan kahramanımızın ajan olarak o kadar da başarılı olamaması üzerine yürüyen hikayede kendisinin gizli hayranı olan ortağıyla kahramanımızın arasında geçen şu replik aklımda kaldı:

-Hatalar yaptım ve uyarmana rağmen seni dinlemedim. Neden bana kızgın değilsin?
-Çünkü sen benim kahramanımsın, normal bir insan olmanı izlemeyi sevdim.

Ailenizle eğlenceli vakit geçirmiş olacaksınız. Mutlaka izleyin
denisilin 3 ay önce
On yargıyla başladığım ama beni terse yatıran bir film oldu. Küçük oyuncunun benim marul kafalı kızıma benziyor olması, subjektif davranmami sağlamış olabilir. Klişe, absürt, saçma ama izlemesi keyifli, ailecek izlenir bir yapım. Film için oluşturulan oyuncu ekibinin kimyası cuk olmuş. Karantina günlerinde iş yapar, tavsiye ederim. İyi seyirler olsun.